Оплата та доставка

Післяплатою при отриманні товару. Вартість післяплати Нової Пошти становить 2% від суми замовлення +20 грн. за оформлення.

 

Оплата:

Післяплата: якщо відправка буде здійснюватися Новою поштою, в такому випадку оплату можна здійснювати безпосередньо при отриманні товару на транспортній компанії.
Оплата на розрахунковий рахунок:

АТ КБ "Приватбанк"
ЄДРПОУ: 3241220951
IBAN: UA083052990000026007006406187
Отримувач: ФОП Цимбалюк Олександр Анатолійович
Призначення платежу: Оплата за товар

( велике прохання після внесення оплати повідомити нашим менеджерам ). 

Безготівковий без ПДВ: для клієнтів є можливість зробити оплату на розрахунковий рахунок, для цього необхідно залишити адресу електронної пошти при оформленні замовлення, та вказати спосіб розрахунку " Розрахунковий рахунок ".

 

 

Доставка

Шановні Клієнти! При підтвердженні замовлення до 12.00 ми відправляємо його в цей же день. Підтверджені замовлення після 12.00 відправка здійснюється на наступний день. Перед відправкою Весь товар перевіряється нами на цілісність та працездатність. 

По Україні відбувається доставка від 1 до 3 робочих днів в залежності від місця розташування міста. Наш менеджер повідомить Вам номери товаро-транспортної накладної по якій Ви отримуєте посилку.
Про прибуття посилки в Ваш населенний пункт Ви будете повідомлені компанією «Нова пошта» через sms-повідомлення. 

Вартість доставки по Україні – від 70 грн. Вартість формується в залежності від ваги, цінності та виду відправлення посилки.

Також відправляємо  


В цілях безпеки доставки замовлення, воно страхується автоматично. Замовлення на суму до 300 грн. страхується на 300 грн., сумою понад 300 грн. – замовлення страхується на повну вартість замовлення, комісія при цьому становить 0,5% від суми страхування.