Гарантія та сервіс

Купуючи товари в інтернет-магазині «SHURIK-UA COM», Ви можете бути впевнені в якості та надійності техніки! Но якщо все таки з нею щось трапиться, то в Вас завжди є гарантія того, що техніку полагодять!

guarantee_001

Гарантійне обслуговування та ремонт

Ремонт та обслуговування побутової техніки буває двох видів — гарантійне (якщо поломка виникла протягом гарантійного терміну) та післягарантійне (після терміну виходу гарантії на техніку). Гарантійне обслуговування включає безкоштовне усунення всіх неполадок в роботі протягом гарантійного терміну з моменту продажу, що виникли не по вашій вині. Сервісне обслуговування включає в себе післягарантійне обслуговування.

 

guarantee_002

Офіційна гарантія виробника

Всі наші товари супроводжуютьсяя офіційною гарантією виробника. Тривала та успішна експлуатація будь-якого електротехнічного обладнання можлива тілько при умові його правильного встановлення та надійної офіційної гарантії. Продаючи тільки високоякісні товари та маючи практичні навики, придбані багаторічним досвідом, ми здатні забезпечити наших клієнтів достойним сервісним обслуговуванням, що зекономить вам масу часу, гроші та нерви.

 

guarantee_003

Гарантійне обслуговування здійснюється тільки в авторизованих сервісних центрах

Кожен товар, що реалізується  в нашому магазині, супроводжується гарантійним талоном, що являється підтвердженням гарантійних зобов'язань. Термін гарантії залежить від сервісної політики відповідних виробників, багато з яких мають відділення в великих містах України, а саме обслуговування проводиться авторизованими сервісними центрами. Ви можете отримати цілковиту інформацію про найбільш зручний для Вас сервісний центр, скориставшись офіційним сайтом виробника, де представлений повний їх список, або гаранійним талоном до придбаного виробу, в якому вказані гаряча лінія виробника чи список авторизованих сервісних центрів.
Умови гарантійного обслуговування знаходяться у відповідності з діючим Законом України «Про захист прав споживача»

Кожен покупець при отриманні товару може та повинен перевірити комплектність виробу, яка визначається описом чи керівництвом по його експлуатації, та підтвердити відсутність дефектів. В разі винекнення проблем з придбаною технікою Вам необхідно звернутися в авторизований сервісний центр або викликати  додому його спеціаліста для з'ясування причин неполадки.

Адреса та телефони сервісних центрів вказані в гарантійних талонах на товар.

 

guarantee_004

Увага! Відмовити в гарантійному обслуговуванні Вам можуть, якщо:

— типовий яи серійний номер виробу, а також дата продажу в документах нерозбірливі, стерті чи змінені;
— порушені правила експлуатації, приведені в техниічній документації, що супроводжує обладнання, або виріб експлуатувався не по призначенню;
— механічно пошкодженний корпус, серійний номер, захисні наклейки, пломби;
— всередину виробу попали чужорідні предмети чи рідини;
— несправність викликана ввімкненням в мережу з невідповідними параметрами напруги чи частоти;
— розтин або ремонт виконувались приватними особами чи організаціями без відповідного дозволу;
— дефекти виникли внаслідок нещасних випадків та форс-мажорних обставин.

 

Гарантійні зобов'язання також не розповсюджуються на частини, що мають природний обмежений період працездатності, а також аксесуари, що йдуть в комплекті з виробом. Не передбачені претензії відносно технічних параметрів виробів, якщо вони відповідать вказаним підприємством-виробником.

Якщо в гарантійний період виріб не може бути відремонтований в авторизованому сервісному центрі, необхідно надати висновок сервісного центра з відміткою про те, що товар має «Суттєвий недолік та не підлягає ремонту».

Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» кожен покупець має право обміняти товар чи повернути його та отримати назад гроші напротязі 14 днів, якщо:
— товар не був в експлуатації;
— збережені його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, упаковка, гарантійний талон.


 

Бажаємо Вам, щоб покупки приносили тільки радість!