Зручний в користуванні та мобільний пристрій для отримання електроенергії у випадках відсутності світла в централізованих мережах – це генератор бензиновий з широким діапазоном застосування в різних сферах.
Такі агрегати можна зустріти в приватних оселях, на будівельних майданчиках, в складах, ремонтних майстернях, торгових закладах. Дуже поширений варіант використання – дачні ділянки та відпочинок на природі.
Бензиновий генератор – класифікація
Підібрати потрібну модель для окремо взятого об’єкту допоможе визначення агрегату за критеріями функціональності, технічних характеристик та галузі застосування.
Потужність
За цим параметром всі агрегати поділяються наступним чином:
- малопотужні для побутових потреб, зазвичай, мають потужність не більше 2 кВт. Цього вистачає для елементарних потреб – підключення освітлення, живлення холодильника, комп’ютерів та телевізорів. Гарний вибір для перебування на пікніку або кемпінга. Відмінним вибором буде компактна модель Vitals IG 1.8bs;
- середня потужність – це модифікації від 2 до 10 кВт. Можна користуватися кондиціонерами, електроплитами, насосами. На вітчизняному ринку продажів великою популярністю користується бензиновий генератор цього класу Narva NG-3300;
- потужні зразки мають характеристики від 10 кВт та в основному використовуються для об’єктів з великим обсягом споживання енергії.
В каталозі товарів інтернет-магазину «SHURIK-UA COM» можна вибрати з великого асортименту та купити бензогенератор з оптимальними експлуатаційними показниками під специфічні умови запланованого застосування.
Тип двигуна
Розрізняють два різновиди за типом двигуна:
- Двохтактний тип двигуна досить простий конструктивно, як правило застосовується у бензогенераторах невеликої потужності до 2 кВт. Даний тип двигуна має як ряд своїх переваг так і деяких недоліків під час використання.
- Чотирьохтактний тип є одним з найпоширеніших типів двигуна, який встановлюється на бензогенератори середньої потужності. Його перевагами являється економічність, тривалий термін служби та високий рівень ККД, низький рівень викидів шкідливих речовин в порівнянні з двохтактним типом.
Бензинові генератори за типом запуску
Цей показник дещо впливає на вартість вибраної моделі:
- ручний запуск вимагає деякої вправності та певних навичок, адже двигун запускається різким ривком стартера. Але кілька спроб дозволять впоратися з цим завданням навіть не дуже досвідченій людині;
- електричний стартер є комфортнішим – замість тягового шнура використовується вимикач або кнопка. Це особливо актуально для агрегатів з великою потужністю.
Розглянемо ще один важливий критерій в класифікації бензогенераторів.
Тип двигуна
Асинхронні бензинові генератори працюють за принципом утворення змінної напруги завдяки електромагнітній індукції. Обертання ротора всередині статора дозволяє створити змінне магнітне поле, яке потрібне для появи електричної напруги. Для таких моделей притаманні полегшений запуск, стійкість до несприятливих умов довкілля, надійність в плані підтримки стабільних параметрів енергії.
Синхронні бензогенератори є чудовим вибором з точку зору підтримки постійної напруги та частоти. Така можливість досягається завдяки синхронізації показників обертання ротора з параметрами мережевого змінного струму. Рекомендуються для живлення електроніки, яка чутлива до якості струму.
Переваги використання бензинових генераторів
Популярність таких пристроїв обумовлена численними позитивними характеристиками:
- зручність експлуатації – не має потреби в особливих навичках та підготовці до користування та обслуговування;
- привабливі ціни – в порівнянні з іншими варіантами по виробництву енергії такі агрегати мають досить демократичну вартість, а їх обслуговування не потребує значних фінансових вкладень;
- мобільність – зручне транспортування та можливість використання в різних місцях.
Правильна експлуатація у відповідності до рекомендацій виробника дозволить тривалий час не мати проблем з виробництвом енергії при відсутності світла.
Де вигідно купити бензогенератор?
Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам скористатися перевагами співпраці з надійним та відповідальним продавцем:
- допомога у вигляді безкоштовних консультацій для правильного вибору товару;
- оперативний прийом заявок та швидке оформлення;
- декілька варіантів оплати;
- можливість доставки за вказаною вами адресою.
Ціни на Найдешевші бензинові генератори:
Бензиновий генератор WERK WPG 3600 | 7 200 грн |
Бензиновий генератор FORTE FG3500 | 8 859 грн |
Бензиновий генератор Кентавр КБГ-283а | 8 916 грн |
Бензиновий генератор Narva NG-3300 | 9 340 грн |
Бензиновий генератор Firman SPG3000 | 9 349 грн |
Звертайтеся за вказаними на сайті «SHURIK-UA COM» контактами, щоб купити бензиновий генератор в Україні за привабливою ціною!